Вдало [дуже i не дyжe]

Травень 1, 2010

З першим травня!

Filed under: Політика,Смішне — Marko @ 9:02 am

Ось так воно було колись

1. Хай живе 1 травня — день ударної праці на дачах і городах!

2. Слава Віктору Януковичу — найщедрішому Президентові всіх часів і народів! За неповних два місяці він подарував Росії стільки українського майна, скільки Кучма не зумів пороздавати за два терміни!

3. Іміджмейкери Януковича! Неухильно розширюйте загальну ерудицію нашого Президента! Хай його настільними книгами стануть «Каштанка» українського поета Чехова та «Муму» турецького драматурга Тургенєва!

4. Братній привіт Міжнародному валютному фонду, до якого й нова українська влада тягнеться, мов телятко до коров’ячого вимені!

5. Слава героям капіталістичної праці, що виконали та перевиконали програму власного збагачення в рекордно короткі строки!

6. Хай живе непохитна дружба комуністів і капіталістів у єдиній парламентській коаліції!

7. Тушки з усіх фракцій, єднайтеся! Тільки в міцній коаліції — запорука вашого щасливого майбутнього!

8. Лідери опозиції! Не послаблюйте запалу боротьби між собою! Ніщо так не лякає чужих, як сварка серед своїх! Бий своїх, щоб на чужих сил не вистачило.

9. Хай живе Верховна Рада — єдине місце, де невихід на роботу є не прогулом, а виявом позиції, бійка — не хуліганством, а турботою про народ!

10. Слава українському уряду — найчисленнішому в світі! Такий Кабмін здолає будь-яку кризу якщо не умінням, то числом і своєю зарплатою!

11. Судді Конституційного суду! Мудрими рішеннями доводьте, що один плюс один дорівнює один — то ще не межа, що ви й не таке можете!

12. Кар’єристи і кар’єристки! Сміливо вступайте в ряди партії, яка на даний час при владі! Хто в ПР, той угору попер!

13. Працівники охорони здоров’я! Будьте особливо чуйні до пацієнтів, яким не вистачає грошей на ліки! Лікуйте їх добрим словом!

14. Палкий привіт звільненому від експлуатації робітничому класу! На наші розвалені підприємства із заздрістю дивляться пролетарі Заходу, які змушені важко працювати на своїх діючих фабриках і заводах!

15. Трудівники сільського господарства! Збільшуйте надої молока, але не дозволяйте перекупникам «доїти» себе!

16. Працівники транспорту, наближайте культуру обслуговування пасажирів до європейського рівня! Виштовхуючи із салону «зайву» бабусю без квитка, обов’язково кажіть: «Пардон, мадам!»

17. Пільговики на транспорті! При підході потрібного вам буса до зупинки самовіддано боріться за місце в першій п’ятірці! Не забувайте: шостий — платить!

18. Хай живуть працелюбні посередники, які не орють, не сіють, не будують, але ніколи не бідують!

19. Роботодавці! Чуйно ставтеся до скарг працівників на невиплату заробленого! Переконливо роз’яснюйте їм, що це не ваш обов’язок, адже вас ніхто не називає зарплатодавцями.

20. Працівниці сфери інтимних послуг! Невпинно вдосконалюйте професійну майстерність, усе повніше оволодівайте безсмертним ученням — Камасутрою!

21. Братани! Не крадіть мало! Хто сотню стибрив — той на нарах, хто мільйони — на Канарах!

22. Хабарники! Сміливо відроджуйте гасло двадцятих років: «Дайош!»

23. Хай живе непорушний союз бандюків, політиків і правоохоронців!

24. Лідери «Російськомовної України»! Не припиняйте боротьбу за свої права доти, доки на просторах від Львова до Луганська залишатиметься хоч один україномовний українець!

25. Освітяни! Прищеплюйте дітям змалку любов до України! Читайте праці вашого міністра, аби зрозуміти, що буває, коли не прищепити!

26. Учні та студенти, наполегливо оволодівайте державною мовою! Пам’ятайте: без її знання в нашій країні ніхто ще не піднявся вище прем’єр-міністра!

27. Регіонали в місцевих радах! Не соромтеся похвалити свого боса на Банковій! До епітета «мудрий» потрохи додавайте і «великий»!

28. Хай живе «п’ята колона», яка при нинішній владі має всі шанси стати першою в Україні і найважливішою!

29. Запорізькі будівничі скандального пам’ятника! Сміливіше беріть на озброєння принцип: без царя в голові, зате із Сталіним у серці!

30. З новим Президентом, з олігархічно-комуністичною більшістю в парламенті — вперед, до світлого минулого!

Джерело:

1 коментар »

  1. сміх крізь сльози…

    Коментар by Syrena — травня 1, 2010 @ 10:25 pm

RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.

© 2015-2024, Вдало [дуже i не дyжe] | Hosted by How-El.se? and Name.ly using 100% renewable energy | Sign in | Sign up