Вдало [дуже i не дyжe]

Березень 3, 2010

Глюки і релігія …

Filed under: Інтернет,Смішне — Marko @ 4:54 pm

Іудаїзм.

До чого питати, чому глючать програми? Потрібно чекати патча!

Католицизм.

Перша програма була безглючною. Але захотіла йти на комп’ютері Apple і заглючила. Всі програми є версіями першої і зберігають глюки з метою сумісності.

Православ’я.

Неможна запитувати, чому глючать програми. І користуватися патчами також не можна, Особливо західними. Потрібно піклуватися не про те, щоб програма працювала, а про те, що з нею буде після деінсталяції.

Протестантизм.

Програміст так любить програми, що дозволяє їм глючити, падати і вішатися. І взагалі, треба більше працювати з глючними програмами. Глюків це не виправить, зате заробите більше грошей.

Свідки Єгови.

Тільки у нас є справжній патч, що виправляє будь-які глюки! І ми готові запропонувати його всім практично безкоштовно. Але він не буде працювати, якщо ви не ввіруєте, що він справді виправляє глюки. Якщо ви поставили патч, а глюки не зникли, значить ви не повірили.

Мормони.

Програми глючать тому, що їх запускають на неправильних комп’ютерах. Правильні комп’ютери є тільки у нас. Ще трохи, і ми дізнаємося, як їх включити.

Іслам (суніти).

Якщо програма глючить, значить, вона невірна. Hевірні програми треба стерти. Безглючні тільки вірні програми. Якщо вірна програма видає, що 2 х 2 = 5, значить, глючать всі програми, що дають інші результати.

Іслам (шиїти).

Тільки один програміст писав правильні програми. Вірними є також наступні версії цих програм. Всі інші програми глючать за визначенням.

Індуїзм.

Програми глючать тому, що в них були глюки до інсталяції, коли вони були іншими програмами і на інших комп’ютерах. Після деінсталяції вони знову стануть іншими програмами і будуть глючити через глюки, які в них є зараз. Патчі тут не допоможуть, тому що усе визначено.

Буддизм.

Програми глючать тому, що ви ставите це питанням. Hе слід прагнути позбавлятися від глюків. Патчі лише множать глюки. Hе має ніякої різниці між хардом та софтом, програмою та програмістом. Програма, позбавлена від глюків, впадає у нірвану. Програми у нірвані НЕ глючать, але й не працюють.

Дзен-буддизм.

Чи глючить програма, що пише сама себе? Як виглядає програма, не записана ні на одному носії? Одного разу учень запитав учителя, як позбавитися від глюків у програмах, і вчитель дав йому вірус CIH. Якось інший учень сказав вчителеві, що хоче програму без глюков. “Дурень, – крикнув вчитель, – чому ти не просиш глюк без програми?”, – І вдарив його вінчестером по голові. Якщо ви ще не знайшли просвітлення, з вами немає про що говорити.

Даосизм.

Глюк, який можна відловити, не є істинним глюком. Патч, який можна написати, не є справжнім патчем.

Конфуціанство.

Програми глючать через невірне розуміння порядку речей. Спроби виправити їх за допомогою патчів, як роблять західні варвари, проречуть етикету і мають бути скасовані. Абсолютно мудрий осягне істинний зміст і необхідність глюків.

Сатанізм.

Кожна програма має право глючити! Ганебність глюків – християнська пропаганда!

Растафаріанство.

О, і програми також? А де вони траву беруть?

Екуменізм.

А давайте глюки всіх програм об’єднаємо в одну!

Атеїзм.

Віра в так званий патч – засіб обману користувачів. Глючность програм – об’єктивний закон природи, і з цим нічого не поробиш.

Соціалізм.

Програми глючать через нерівності. У них різна довжина, різне розширення та різні запити до пам’яті. Патчі не допоможуть боротися з глюками, бо не усувають причину. Слід зробити всі програми однаковими, знищити всі операційні системи, крім однієї, відібрати у всіх користувачів персоналки і зробити замість них один великий комп’ютер.

Комунізм.

Програми глючать через шкідництво! Потрібно розстріляти програмістів. А заодно, на всякий випадок, виробників комп’ютерів. Та й взагалі, навіщо нам якісь програми? У нас вже є програма партії!

Hацизм.

До речі, і води в крані немає з тієї ж причини.

Hіцшеанство.

Програми глючать тому, що вони – всього лише програми і гідні презирства. Тільки суперпрограма буде безглючною.

Критики ніцшеанства.

У суперпрограми будуть сеперглюкі, ха-ха!

Фрейдизм.

Насправді всі графічні оболонки призначені для перегляду порнокартинок. А всі текстові редактори для друкування порнотекстів. А всі мови програмування – для написання оболонок та редакторів, що використовуються для перегляду порнокартинок і порнотекстів. Якщо їх використовувати для інших цілей, глюки неминучі.

Юнгіанство.

Програми глючать тому, що в колективному несвідомому існує архетип глюка, якому протистоїть архетип патча. Таким чином, помиляються ті, хто думає, ніби патчами вони зможуть перемогти глюки; насправді, працюючи на архетип патча, вони тим самим зміцнюють і архетип глюка.

Екзістенціоналізм.

Насправді вас не цікавить, чому глючать програми. Якщо ви запитуєте про це, значить, у вас вже є патч.

Фемінізм.

Програми глючать через дискримінацію з розширеннями! І взагалі, міф про глючності програм придумали шовіністичні свині зі служб техпідтримки, які бояться втратити роботу!

Сексуальні меншини.

Hазивати це глюками – образливий забобон! Це не глюки, а особливості! Якими можна пишатися! Вони, між іншим, є навіть у таких знаменитих програм, як Microsoft Windows, Netscape Navigator і Borland Delphi!

Пролайфери (рух противників абортів).

Глючні програми теж мають право на інсталяцію!

GreenPeace.

Програми глючать через забруднення навколишнього середовища! 500 років тому, коли промисловість не отруювала планету Земля, про глюки програм ніхто й не чув! Що, скажете не так?

Деїзм.

Програміст написав програму і побачив що там стільки глюків, що йому їх ніколи не виправити. Тому забив. Не просіть і не чекайте патчів – їх не буде.

Масонство.

Всі ми можемо самі програмувати, якщо вивчимо код. Проте вчити код дозволено лише вибраним. Навіть ті, що вчать код, поки-що не можуть програмувати, бо ніхто цей код повністю не знає.

2 коментарі »

 1. Історія від Андрія Герасіки:

  Ватикан, коли завів собі сайт назвав свій перший сервер по імені першого архангела Господнього: Гавриїл.

  Час йшов, трафік на сайт збільшувався, і вони завели другий сервер. Назвали його по імені другого архангела, Михаїла.

  Через деякий час завели і третій сервер, назвали по імені третього архангела….

  Коли прийшов час заводити четвертий сервер, ієрархи призадумались. Четвертим архангелом Господнім був Люцифер…

  Після чого було прийнято рішення перейменувати всі сервери на server01, server02, server03, server04, і т.д. 🙂

  Коментар by marko — травня 2, 2010 @ 7:45 pm

 2. Ай да Петросяни 🙂
  Ай да смішно 🙂
  Школота юморить!!!

  Коментар by Петросянам — грудня 5, 2011 @ 2:21 am

RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.

© 2015-2024, Вдало [дуже i не дyжe] | Hosted by How-El.se? and Name.ly using 100% renewable energy | Sign in | Sign up